کاربرد ساندویچ پانل در ساخت سیلوی ذخیره سازی غلات

کاربرد ساندویچ پانل در ساخت سیلوی ذخیره سازی غلات

از دیرباز ذخیره سازی غلات به دلایل مختلفی از قبیل قحطی، خشکسالی، جنگ و … در جوامع مختلف و به روش های مختلف رواج داشته است.

در فصل برداشت محصولات کشاورزی، نحوه نگهداری و انبار کردن غلات و وجود مکانی برای ذخیره سازی و نگهداری غلات امری مهم و حائز اهمیت برای کشاورزان بشمار می‌رود.

ذخیره سازی غلات بخصوص گندم بدون کاهش کیفیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است بطوریکه فروش غلاتی با کیفیت اولیه، سودآوری مطلوبی را برای کشاورزان موجب می‌شود.

به دنبال پیشرفت علم بشر و باتوجه به اهمیت ذخیره سازی و انبار کردن غلات، بشر ساخت سیلوهای ذخیره سازی گندم، موادغذایی و محصولات کشاورزی را بر سایر روش های نگهداری ترجیح داد.

ساخت این سیلوها ضمن دارا بودن مزایای بسیار و نگهداری گندم با کمترین افت کیفیت هزینه ی ساخت بالایی دارد که با اهتمام به کاربرد گسترده مصالح مدرن و پیش ساخته ساندویچ پانل و همچنین قیمت مناسب آن ها، چند سالی است که پانل های ساندویچی جایگزین بتن و مصالح سنتی برای ساخت سیلوهای گندم شده اند.

ساندویچ پنل‌ها ضمن دارا بودن قیمتی مناسب و مقرون به صرفه به آسانی و با سرعت بالاتری نصب می‌شوند که با توجه به عدم هماهنگی حجم محصولات کشاورزی و فضای ذخیره سازی و انبار این محصولات، یکی از دلایل کاربرد ساندویچ پانل برای ساخت سیلوهای ذخیره گندم در کرمانشاه همانند سیلوی گندم افقی 20.000 تنی در شهرستان پل ذهاب شده است.

یکی دیگر از مزایای پانل‌ها در ساخت سیلوهای گندم می‌توان به استحکام بالا و عایق بودن آن ها توجه کرد.
شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع ساندویچ پانل در کرمانشاه و کاربرد ساندویچ پانل در کرمانشاه به صفحات مربوطه در وبسایت مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *