ساندویچ پانل سقفی در کرمانشاه

ساندویچ پانل سقفی در کرمانشاه

ساندویچ پنل سقفی دسته ای از ساندویچ پانل ها است که برای پوشش سقف انواع سوله ها، ساختمان های پیش ساخته، کانکس، اتاق حمل بار و انواع سردخانه ها بکار می‌رود.

ساختار ساندویچ پانل سقفی در کرمانشاه

ساندویچ پانل های سقفی نیز ساختار کلی عموم ساندویچ پانل ها را دارا هستند؛ بطوریکه از سه لایه اصلی شامل دو لایه ورق فلزی از جنس آلومینیوم، آلوزینک و یا گالوانیزه و یک قسمت میانی به عنوان هسته ساندویچ پانل تشکیل شده است. در لایه میانی ساندویچ پانل سقفی در کرمانشاه فومی از جنس پشم شیشه، پشم سنگ، پلی استایرن، پلی یورتان و یا فوم xps قرار می‌گیرد که به عنوان عایق عمل می‌کند. لازم به ذکر است که در ساندویچ پانل سقفی باتوجه به نوع کاربری این دسته از پانل ها، فوم پلی یورتان به عنوان متداول ترین و کارآمد ترین نوع عایق شناخته شده است.
ورق بکار رفته در ساندویچ پنل سقفی در کرمانشاه از نوع ورق شادولاین می‌باشد ورق پانل های سقفی به علت اینکه در تماس مستقیم با بارش های فصلی هستند با شکل هندسی ذوزنقه ای و سه گام یا پنج گام ساخته می‌شوند که افزایش مقاومت پانل ها را به همراه دارد.

انواع ساندویچ پانل سقفی در کرمانشاه

  • ساندویچ پانل سقفی یکرو ورق یکرو فویل
  • ساندویچ پانل سقفی یکرو ورق یکرو کاغذ
  • ساندویچ پانل سقفی یکرو ورق یکرو نایلون
  • ساندویچ پانل سقفی دو رو ورق

ویژگی ها و مزایای ساندویچ پانل سقفی در کرمانشاه

پانل های سقفی با وزن پایینی که دارند منجر به سبک سازی سازه می‌شوند که این امر برای مهندسان از اهمیت بالایی برخوردار است.

وجود فوم عایق در لایه میانی ساندویچ پنل سقفی، به این دسته از پانل ها ویژگی عایق بودن و جلوگیری از نفوذ گرما، سرما، رطوبت و صوت به فضای داخلی می‌بخشد.

این نوع از پانل های ساندویچی به آسانی و با سرعت بالا نصب می‌شوند که موجب افزایش سرعت ساخت و ساز و کاهش هزینه های تامین نیروی انسانی برای نصب ساندویج پانل سقفی در کرمانشاه می‌گردد.

یکی دیگر از ویژگی های پنل های سقفی قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن ها است که در باتوجه به نیاز به ساخت و ساز انبوه و مشکلات اقتصادی، تاثیر بسزایی در محبوبیت انواع ساندویچ پانل در کرمانشاه داشته است.

ساندویچ پانل های سقفی با استفاده از ورق شادولاین سه گام و پنج گام مقاومت بالایی دارند در برابر ضربه، فشار و تنش خای ناشی از زلزله مقاوم هستند.

خرید ساندویچ پانل سقفی در کرمانشاه

خرید ساندویچ پنل سقفی در کرمانشاه نیازمند دقت و توجه به نکاتی از قبیل تولید کننده پانل و قیمت ساندویچ پانل در کرمانشاه می‌باشد که شما میتوانید برای اطلاع از این موارد به صفحات مربوطه در وبسایت مراجعه نمایید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *