نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

پس از انتخاب ساندویچ پانلی متناسب با نوع کاربرد و خرید آن، مسئله ای که مورد توجه قرار می‌گیرد و نیازمند رعایت اصولی خاص و توجه می‌باشد، نصب و اجرای ساندویچ پنل ها است.

انواع پانل اعم از ساندویچ پانل سقفی در کرمانشاه و دیواری در کرمانشاه از جهت سهولت در نصب، کاهش هزینه های اجرا و تامین نیروهای انسانی از محبوبیت خاصی در میان سازندگان و مهندسان برخوردار هستند.

اما لازم به ذکر است که سهولت در نصب پانل ساندویچی به معنی عدم نیاز به نیروی متخصص برای اجرای آن نیست بلکه این دسته از مصالح ساختمانی نوین نیز همانند سایرین به رعایت نکات و اصول ویژه و همچنین تخصص کافی نیاز دارند که عدم توجه به آن ها منجر به اختلال در عملکرد پانل و اعمال هزینه های تعمیر و نصب و اجرای پانل ها میگردد.

نصب ساندویچ پنل ها در مقایسه با مصالح سنتی همچون آجر و سیمان با قیمت مناسبتری از نظر هزینه های اجرا و تامین نیروی انسانی، انجام می‍‌گردد و یکی از عواملی که در نحوه ی اجرا و هزینه ی آن دخیل است نوع ساندویچ پانل از نظر سقفی و دیواری بودن آن ها است که در نوع نصب با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

ازجمله نکات مهم در اجرای پانل ها درزبندی آن ها پس از پایان عملیات نصب است که در دستیابی به ساندویچ پانلی با عملکرد مطلوب تاثیر مستقیم دارد و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

درزبندی ساندویچ پانل

ساختار ویژه و نر و مادگی ساندویچ پانل ها موجب می‌شود که به طور کامل در یکدیگر چفت شوند اما برای اطمینان از عدم نفوذ عوامل خارجی به داخل فضا و جلوگیری ار نفوذ آب باران از درزهای باقی مانده، عملیات درزبندی نیز صورت می‌گیرد که عبارت است از پر کردن فضای خالی بین دو پانل با ورق فلاشینگ و تزریق فوم پلی یورتان.

مزایای درزبندی ساندویچ پانل

  • آب بندی بیشتر پانل ها
  • افزایش درزبندی پانل ها
  • کاهش تبادل حرارتی در محل درزبندی با محیط بیرون

بنابراین باتوجه به کاربرد بسیار ساندویچ پانل در کرمانشاه و تولید گسترده آن، شرکت‌های تولید کننده نیز به منظور رفاه حال مشتریان خود و جلب رضایت آنان خدمات دیگری از قبیل نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه و سایر شهرهای اسلام آباد غرب، سرپل ذهاب، سنقر، هرسین، کنگاور، گیلانغرب، پاوه، قصر شیرین و … نیز ارائه می‌دهند.

شما عزیزان می‌توانید برای دریافت خدمات نصب ساندویچ پانل و همچنین دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل در کرمانشاه نیز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *